אמריטוס

פרופ' אמריטי

שם

דוא"ל

טלפון

תחום מחקר

פרופ' אוליצור שמעון ז"ל

moni@tx.technion.ac.il

   

פרופ' ברק ז'קי

zeki@tx.technion.ac.il

04-8293076

 

פרופ' ינאי שמואל

Syannai@tx.technion.ac.il

04-8293350

 

פרופ' מנהיים חיים ז"ל

Chaim@tx.technion.ac.il

פרופ' מוקדי שושנה

Mokady@tx.technion.ac.il

03-7182626

 

פרופ' מזרחי שמעון

Smizrahi@tx.technion.ac.il

04-8293077

 

פרופ' מילץ יוסף

Jmiltz@tx.technion.ac.il

04-8292451
פקס: 04-8293603

 

פרופ' קוגן אורי

Cogan@tx.technion.ac.il

04-8293341

 

פרופ' קופלמן ישעיהו ז"ל

Kopy@tx.technion.ac.il